czwartek, 19 kwietnia 2012

Miłość od pierwszego użycia.

Do dobrych produktów teksty reklamowe piszą się same, choć marka, którą dziś Wam przedstawię, należy do kategorii moich ulubionych – dobry produkt bez PR’u.

Pod znaczkiem firmy Miraculum kryje się kilka mniej lub bardziej znanych serii kosmetyków, m.in. Joko, Tanita, Paloma czy Pani Walewska (więcej o ofercie na stronie http://www.miraculum.pl/).
I tak jak Joko znałam z całkiem niezłej oferty do make up’u, a Pani Walewska wiele lat królowała na półce mojej babci, tak Paloma stała się moim wielkim odkryciem zeszłego miesiąca.

Na pierwszy ogień poszedł Cukrowy peeling do stóp z olejem winogronowym i migdałowym. Obawiam się, że nim skończę wymieniać jego zalety, połowa z Was nie doczyta postu do końca i uda się do najbliższego stoiska Miraculum.

Przede wszystkim nie bałam się zainwestować w nowy produkt, bo wszystkie kosmetyki z serii do pielęgnacji stóp kosztują 8,80zł. Po zerwaniu folii zabezpieczającej od razu można poczuć zapach produktu- bardzo świeży i przyjemny. Aplikowanie peelingu i używanie to czysta przyjemność. Przy nabieraniu dłonią czujemy cukrowe grudki, które fantastycznie się rozprowadzają. 2-minutowy zabieg daje efekt delikatnych, miękkich i jakkolwiek to głupio nie zabrzmi- rozświetlonych stóp. To jeszcze nie koniec! Nawet bez użycia intensywnie nawilżającego kremu z tej samej serii (jeszcze go nie kupiłam, ale to kwestia dni, godzin, minut) stopy są idealnie nawilżone przez cały dzień. Moim zdaniem to wakacyjny must have. Nie tylko ukoi Wasze stopy po ciężkim dniu, ale użyty rano da świeżość na wiele godzin, bo co najważniejsze, zapach produktu pozostaje na skórze.

Produkty Miraculum można dostać (niestety) tylko w kilku miejscach.

Oto ich lista:
• C.H. Bemowo, ul. Powstańców Śląskich 126, Warszawa
• C.H. Targówek, ul. Głębocka 15, Warszawa
• C.H. Reduta, al. Jerozolimskie 148, Warszawa
• C.H. Wileńska, ul. Targowa 72, Warszawa
• C.H. M1, al. Pokoju 67, Kraków
• C.H. Bonarka, Kamieńskiego 11, Kraków

- : do samego produktu nie mam zastrzeżeń, ale jest mały problem z dostępnością produktów

   + : patrz opis wyżej :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz